Av. Elçin GERDAN

Av.Elçin Gerdan (avukat)

 

2007 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Av. Elçin GERDAN stajını Av. Prof. Dr. Mehmet Ali ERTEN’in yanında yapmış, Borçlar ve Ticaret Hukuku alanında çalışmıştır. 2009 yılında avukatlık ruhsatını almış ve 1 yıl Anadolu Eğitim Sendikası’nda İdari Davalar üzerine danışmanlık ve sendika avukatlığı yapmıştır . Almış olduğu teklif üzerine Santay Havacılık Ticaret A.Ş. ‘de şirket avukatlığı yaparak, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku Ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında deneyim sahibi olmuştur. 2011 yılında Av. Tülay BEKAR’ın bünyesine katılarak bu alanların yanı sıra Ceza Hukuku alanında çalışmalarını sürdürmektedir.
Türkiye Barolar Birliği Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Eğitim Semineri Katılım Sertifikası, Bilişim Hukuku Sertifikası ile halen üyesi bulunduğu Ankara Barosu Yasa İzleme Enstitüsü tarafından düzenlenen Yasa Yapma Süreci Kurul İçi Eğitim Programına ve yine Enstitü ve Ankara Üniversitesi’nin birlikte düzenledikleri Yasama Süreci Eğitim Semineri’ne katılarak sertifika almıştır. , iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.